kalhanforum
¿Quieres reaccionar a este mensaje? Regístrate en el foro con unos pocos clics o inicia sesión para continuar.

Gerçek 3Harfli Hikayesi

Gerçek 3Harfli Hikayesi Empty Gerçek 3Harfli Hikayesi

Mensaje  Admin Vie Jul 01, 2011 2:25 am

birr günn arkadaşalrla toplanmıştıkk.. toplam 4 kişiydik. 4 ümüzde kızız. bizde kalıncaktıı o gece.. sonra şeytan diye bir korku flimi izledikk flimde kızın içine şeytan girririoo ve vee kıss flimin sonunda ölüoo ... ve flimin ortalarındaa kızı bi ses çağırıo ve kız gidioo hayaller görüodu.. sonra aarkadaşım meltemm hep bu konuda espiriler yapıoduu ama herr ne olursa olsunn flimin konusu kızın içine şeytanın girişi o kdr korkunçtu ki..kızın çığlıklarıı çok feciydi.. sonra meltemm espirilerine devam etti. sonra ya kıslarr sizi gece bi ses çağırsa gidermisiniz diee sordu bizee. bizdee tabiki hyr dedik.. oda bence gidin ben giderdim gibi cümleler kurduu.. biz şaşırmıştıkk sonra biz onun korkmadığını düşündükk.. neysee flim bitii hepimizde ayrı bi sessizlikk ayrıı bir korku vardı.
yatıcaktık ama acaba uyuyabilecekmiydik..?sonra derkenn yattık 2 arkadaşım uyumuştu.. meltem bana dönükk gözleri sabit bi şekilde bana bakıodu ve gözlerini benden hiç çevirmiodu ben arkamı dönüodum. uyumuştur diee dönüodum ve her seferinde bana bakmayı sürdürüoduu beni korkuntmaya çalıştığını düşünüoodum vee uyuma numarası yapmaya karar verdimm ve.. bi yarım saat öle numara yaptım ve meltemin öyle bi kalkışı vardıı ki yataktann o kdr korktum ki kalkıştann ve hızlı bi şekildee odadan çıktı! allahım noluyoo dedimm ve onun yanına gitmekten korktuğum için sesleri duymaya çalıştım . allahım dedim bu kızaa geldiler mi dedimm resmen sucukk gibi olmuştum yataktaa.. sonra meltem patt die kapıyı açıpp suratıın kapıdann uzatıpp uyumadığıını biliorumm dieee bi bağırdııı!! (bunu nerden biliodu..?) ayyy o an kalpten gidiodum diebilirimm..
sonra sessizce kalkıpp kısımm ne bağırıosunn kızlar uyuoo benide uyandırdın dedimm..
sonra bana yaa ölemii beni dinlediğini biliorum dedi.. bende ne diosun ya ne dinlemesi dedimm..
sonraa birr çığlıkk atmaya başladıki sormayınn kızların hepsi kalktıı tabiki onlarda korkmaya başladıı bide onu seyredipp onunlaa bağırıodukk..!
evde de bi tek biz vardık.. sonra duvarın oraya doğruu birine bağırıodu.. bana dokunmayınn.. defolun gidin gibi bağırıoduu. ben içimdenn tmm bu kız cinlerle konuşuoo..allahım nolurr bitsin artık dedimm.. sonra birden kapı açıldıı meltemm koşarakk evin kapısındann çıktıı..! cinler onu bi yere çağımış olmalıydıı.. allahım o kdr korkuoduk ki hmn balkona çıkıpp çığlık atmaya başladık yardım istedikk camdan melteminn koşa koşaa bizim orda karanlık bi ara vardıı oraya girdiği gördükk.. sonra meltemm gitme die bağırdık ama duymamıştı bizii. sonra bi kaç komşuu noluyoo niye bağırıousnuzz gece gece dediler.. bizde arkadaşımıza tuhaf şeyler olduğunuu vee karanlık araya doğru koştuğunu söledikk.. sonra hemen onlar ve biz aşağı doğruu indikk.. ara ya doğruu giden komşularımızın aaaa yaptığını gördük korkudan nolduğuna bakamıodukk bile allahım sen koru gibi cümler kuran komşumuzun ellerinin titremeye başladığı gördük ve bizde ağlayarakk araya doğru kafamızı uzatmıştıkk.. arkadaşımızz... oo orda yerdee çığlakk, ayakları çarpıkk vee kıss kıss gülüoodu bu o kdr kötü bi sahneydiki anlatamam.. ve şimdide o kdr korkuorum ki.. cinler onu kullanmışş olmalıydıı.!! sonra çok kalabalık olmuştu sokak . meltemi kaldırann komşularr meltemin çığlıklarına ve kaçma çabalarına rağmenn onuu zorla o aradan çıkarmıştı..meltem psikolojikk sorunlar yaşadıı vee arada onun güldüğünü söyledilerr.. bizde uzun bi şokaa girmiştikk tabiii o sahneleri izlemek kolay değildi.. o günden sonra ne korku flimi izledim ne de arkadaşlarımız bizde kaldı... ve bu olayı duyan bütün komşularr o aradan geçmedii çocuklarını da bu konuda uyardı.. ( (bu olay saat 02:00 de başladı 04:16 gibi sona erdi ) --- gerçektir..!
Admin
Admin
Admin

Tecrübe : 5608
İtibar : 3

https://kalhan.forumdizini.com