kalhanforum
¿Quieres reaccionar a este mensaje? Regístrate en el foro con unos pocos clics o inicia sesión para continuar.

'Fenerbahçe İyikide Şampiyon Olmuş'

'Fenerbahçe İyikide Şampiyon Olmuş' Empty 'Fenerbahçe İyikide Şampiyon Olmuş'

Mensaje  hasan3535 Dom Jul 03, 2011 9:00 am

TURGAY ŞEREN

Aziz Yıldırım Bey benim çok sevdiğim bir isimdir. Onun böyle bir olaya karılaştığını hiç zannetmiyorum. Zaten Fenerbahçe'nin ve Aziz Yıldırım'ın böyle bir olaya ihtiyaçı yok, gereği de yok. Ama böyle bir şey olmuş, ben de televizyondan izledim. Hayretler içinde kaldım.

İmkanım olsa yanına gider kendisini teselli ederim. Çünkü bu olayın sonunda herhalde en ufak bir yanlışı olmadığı çıkacaktır.

KANAT ATKAYA

Olay üzerine detaylı analiz yapılacak bir şey değil. Ne olduğunu tam olarak anlamak gerekiyor. Trabzonspor'un bir takım iddiaları vardı. Sedat Peker bağlantısı konuşuluyor. TFF'nin olayın dışarı bırakılması olayın polis tarafından yürütüldüğünü gösteriyor.

ÖMER ÜRÜNDÜL

Öncelikle çok büyük bir olay… Gerçekten bende şaşkınlıkla izliyorum gelişmeleri. Çok ciddi boyutta da futbolda bir deprem diyebiliriz Türk futbolu için. Tabi ki gelişmeleri izleyeceğiz, fikir belirtmek için henüz erken. Ama bu düzeyde bugüne kadar hiç böyle bir şey olmamıştı. İlk defa bu boyutta bir şey olması işin çok büyük boyutlarda olduğunu gösteriyor.

hasan3535
Level 7
Level 7

Tecrübe : 5382
İtibar : 9