kalhanforum
¿Quieres reaccionar a este mensaje? Regístrate en el foro con unos pocos clics o inicia sesión para continuar.

3 Harfli ve 3 Arkadaş

3 Harfli ve 3 Arkadaş Empty 3 Harfli ve 3 Arkadaş

Mensaje  hasan3535 Vie Jul 01, 2011 2:27 am

bir gün üç arkadaş evde oturuyorduk. sonra içimizden biri mehmet cin çağıralım dedi. ama biz seda ile çok korktuk.Ama mehmet çok isteyince bizde kabul etttik. sonra evden bir fincan aldık.bir kağıda akfabeyi yazıp dizdik.sonra ben cini cağırmaya basladık.ilk baslarda hiçbir sey olmadı.biz gülmeye basladık.sonra evden ayrıldık.2 gün sonra tekrar sedalarda buluştuk.seda bize o akşamı evin arka tarafından sesler geldiğini söyledi.ama biz inanmadık.sonra arkadan sesler geldi.hepimiz çığlık atarak evden dışarı çıktık.ben arkada ne olduğunu merak ediyodum.arkaya gittim.bir şey yoktu.biz tekrar eve girerken bir baktık ki annemler gelmiş.içeri bi baktıkhepsi ölmüştü. biz ne yapcağımızı şaşırıdık ve tekrar arkaya gittik. orda inanamayacaksınıs belki ama duvarda yazıydu ki ::ALGA GEÇTİNİZ CEZASINI ALACAKSINIZ::: yazıyordu. sonra arkadan bir ışık yaklaştı ve o ışık la beraber bir 3 harfli geliyordu bise o da dediki :CEZASI ANNE ENİŞTE VE TEYZE DEDİ BİZDE ÖMÜR BOYU BİR DAHA GÖRÜŞMEDİK.

hasan3535
Level 7
Level 7

Tecrübe : 5382
İtibar : 9