kalhanforum
¿Quieres reaccionar a este mensaje? Regístrate en el foro con unos pocos clics o inicia sesión para continuar.

Genç in 3 Harfli İle Dalga Geçmesi

Genç in 3 Harfli İle Dalga Geçmesi Empty Genç in 3 Harfli İle Dalga Geçmesi

Mensaje  hasan3535 Vie Jul 01, 2011 2:34 am

17 yaşindaydim ve annemin memleketi olan Giresun’daydik. Döndü abla o siralarda 22 yaşinda falandi (annemin amcasinin kizi). O’nu her gece cinler döverdi ve üzerinde taşidi?i kuran’i çikartmasi için baski yaparlardi. Birlikte yatiyorduk onlarda kaldi?im zamanlarda ama sabahlari vücudunun her yerinde morluklar oluyordu bende ise hicbirsey olmuyordu ve hicbirsey hissetmiyordum… Bir gece Döndü, ablasi, ablasinin akrabasi Emine ve onun nişanlisi epey geç saate kadar oturduk. Döndü’nün annesi ise saat 11 gibi yatti uyudu başka odada. Biz hala sohbet ediyorduk. Saat gece 02.00 olmuştu.. Ben cin cagirmayi önerdim. Bu onlarada cazip gelmiş olacak ki kabul ettiler. KiKi adinda kibrit cinini hepiniz duymuşsunuzdur. Bir kutudan 4 tane kibrit çöpü aldik ve cin cagirdik dualarla. Bu işlerden çok iyi anliyordu Döndü. Sorular soruyorduk kibritlerde sa?a sola hareketle bize cevap veriyordu. Ben yaşiminda küçük olmasindan dolayi baya?i zirvalamaya başlamiştim. Cin ile dalga geçiyordum. Yanimdakiler ise iyice korkmuşlardi benim cine ileri geri konuşmamdan! Beni sürekli sus diye uyariyorlardi. Neyse bir müddet sonra işik kendiliginden kapandi kalktim dü?mesine bastim actim, arkami döndüm ki tekrar çat!! diye dü?meden kapandi işik.. Bulundugumuz oda köy evi oldugundan mutfak ve oturma odasi bir kullanilan bir oda.. Mutfak dolabi zangir zangir titremeye ve tabaklar birer birer yere dökülmeye başladi.. Hepimiz korkudan sapsari olmuştuk TV açik de?ildi birden TV acildi. O zamanlar sadece TRT 1 gösteriyordu köy yerinde. Bilmedi?imiz yabanci kanallar fişek gibi acilip kapaniyordu.. Biz binbir dua okuyarak cini göndermeye calişiyorduk. Artik yorulduk ve kibrit çöplerini masanin üzerine biraktik. Aman Allah’im cin gitmemişti, ve masanin üzerindeki kibrit çöpleri kendiliginden hareket ediyordu. Döndü’nün akrabasi olan kadin bayildi bayilacak. Saat 04.00 olmuştu artik ve Döndü’nün akrabasi olan Eminenin nişanlisi eve gidecekti. Köy yerlerini bilirsiniz acayip sessiz ve ürkütücü olurlar. Evine gidece?i yol da ormanin içinden gecen ve derenin oldugu bir yer. Neyse bu çikti gitti ve biz cini göndermek icin u?raşmaya devam ettik.. Tabi ki başaramadik öyle kizdirmişim ki onu her yeri darmada?in etti diyebilirim… Ve işin ilginç yani yan odada yatan yengemin çit bile duymamiş olmasiydi.. Sabah ezani okunurken hepimiz korkudan ve uykusuzluktan uyuyakalmişiz.. Yengemin sesiyle uyandik, ORTALI?IN HALi NE BÖYLE diye soruyordu. Ona anlattik o da ürperdi ve kizdi bize.. Emine’nin nişanlisi da ertesi günü geldi ve gece eve gitti?i yolda onu taşlamişti cinler, bu taşlar pek bir yerine isabet etmemişsede omuzuna ve alnina carpmiş ve oldukca morarmişti.. Ayni gece ben ananemin evine gittim yatmaya ve o gece Döndü ablami da çok sıkiştirmişlar ve acaip dövmüş cinler. Kiz günlerce vücudu ve yüzü morluklar içerisinde gezmek zorunda kaldi… Komşumuz olan bir hocaya olanlari anlattik! Hoca bile dehşete kapildi ve cinin beni yaşim küçük oldu?u için affetti?ini yoksa yetişkin bir insanin cinle o şekilde dalga geçse çarpilaca?ini, a?zinin burnunun ters dönece?ini söyledi...

hasan3535
Level 7
Level 7

Tecrübe : 5382
İtibar : 9

Genç in 3 Harfli İle Dalga Geçmesi Empty Alıntıdır

Mensaje  hasan3535 Vie Jul 01, 2011 2:35 am

Alıntıdır

hasan3535
Level 7
Level 7

Tecrübe : 5382